Bij het ontwerp van de Land Rover Range Rover Evoque is alles gedaan om een kwaliteitsauto neer te zetten. Ook deze Land Rover is dan ook een auto die tegelijk stijlvol, comfortabel en ingetogen luxueus is. Hoewel de dieselmotor van deze Land Rover zuinig is, levert hij niet in op prestaties. De auto is uitgerust met stijlvolle, lederen bekleding. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Een heerlijke hoeveelheid daglicht zorgt voor een riant en ruimtelijk effect door het glazen panoramadak. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht.
Het navigatiesysteem met harde schijf brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. En deze auto heeft ook schakelpaddles aan het stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Land Rover Range Rover Evoque samen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Om deze Land Rover echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Accu-actie – Autoparts 66
Wij hebben een
nieuwe voorraad accu’s binnen in diverse
maten en merken.
- 41 AMP – € 50,-
- 50 AMP – € 60,-
- 60 AMP – € 70,-
- 70 AMP – € 80,-
- 90 AMP – € 92,-
- 100 AMP – € 105,-
Start/Stop accu’s (AGM)
- AGM 40 AMP – € 120,-
- AGM 50 AMP – € 120,-
- AGM 60 AMP – € 120,-
- AGM 70 AMP – € 135,-
- AGM 80 AMP – € 145,-
- AGM 90 AMP – € 170,-
Autoparts 66Argonweg 6, 3812 RB Amersfoort
033 – 204 88 88
Let op: deze actieprijzen zijn geldig
bij inlevering van een oude accu.
Prijs & aflevermogelijkhedenDe getoonde prijs is exclusief een optioneel afleverpakket vanaf € 995,-, bestaande uit:
- Nieuwe olie
- Oliefilter
- Garantie
LET OP: afname van dit pakket is
niet verplicht.Inruil & staat van de auto- Inruil van uw huidige auto is mogelijk
- Auto verkeert elektronisch en motorische in goede staat
- Nieuw APK bij levering bespreekbaar
Wegens de snel wisselende voorraad adviseren wij vooraf contact op te nemen.
EXTRA SERVICE: banden & accu'sU kunt bij ons ook terecht voor nieuwe banden en accu's.
Actieprijzen accu's (
bij inlevering van oude accu):
- 41 AMP - € 40
- 50 AMP - € 50
- 60 AMP - € 60
- 70 AMP - € 70
- 90 AMP - € 82
- 100 AMP - € 95
Start/Stop accu's (AGM):- AGM 60 AMP - € 110
- AGM 70 AMP - € 125
- AGM 80 AMP - € 135
- AGM 90 AMP - € 160
Auto 66 B.V.
Argonweg 6, 3812 RB Amersfoort
www.auto-66.nl
033-204 88 88
| 06 - 50 50 25 77
Wij werken uitsluitend met
zorgvuldig geselecteerde occasions.